Požehnaný den

Vítáme vás na webových stránkách, které vám přiblíží naši farnost. Společně s námi můžete sdílet aktuální události ve farnosti. Nejen starosti, které nás trápí, ale především radosti, které nás těší..

Tři králové 5.1.2020

Více fotografíí

Pořad bohoslužeb

Od 19.1.2020 do 26.1.2020

Zde naleznete aktuální rozpis bohoslužeb (ohlášky).

Oznámení

Prožíváme týden modliteb za jednotu křesťanů. Zakončíme ho v sobotu o svátku Obrácení sv. Pavla.

Život farnosti

Fotografie

Novou fotogalerii s událostmi farnosti naleznete zde.

Aktuální číslo Petrklíče (4/2019)

K prohlédnutí a ke stažení zde.

Více informací

Aktuálně

Kurz Alfa v Tišnově
1/2020 - 2/2020
V lednu a únoru 2020 bude v našem děkanství probíhat evangelizační kurz Alfa. Setkání budou ve čtvrtky večer v Tišnově. Hledáme spolupracovníky do pořadatelského týmu. Kdo by mohl pomoct, přihlaste se prosím v sakristii.

Více informací

Setkávání po druhé mši svaté ve farní klubovně - Farní kavárna
Neděle po druhé mši
Všechny vás zveme na setkávání po druhé mši svaté do farní klubovny na společné posezení a děti na hraní her. Vice se dozvíte od Milana Císaře.

Více informací

Další aktuality

Pravidelné aktivity

Pozvání na dětské katecheze

Od září do června nabízíme pro děti nedělní katecheze.

Každou nedělní mši v 9.30 po evangeliu děti odchází společně s katechetou do oratoře. Po homílii se vrací opět do lavic, ke svým rodičům. Katecheze si klade za cíl dětem přiblížit slavení mše svaté, vysvětlit jim čtení, evangelium. Měla by být povzbuzením pro děti, aby pro ně nedělní mše nebyla nutné zlo a začaly se do kostela těšit. Na všechny děti (mladší mohou přijít v doprovodu rodičů) se těší katecheté.

Více informací

Výuka náboženství na kuřimských školách

Aktuální rozvrh výuky náboženství naleznete zde. Případné dotazy, náměty či připomínky ohledně výuky náboženství můžete sdělit vyučujícímu náboženství Hance Prokopové. Prosíme rodiče, aby děti z náboženství, v případě absence, písemně omlouvali hned následující hodinu, ne formou sms. Sms je informace pro vyučujícího, že nebudou ve výuce, ale dokládat k výkazům se musí písemné omluvenky.

Více informací

Kalendář

Aktuální události, bohoslužby, důležité změny

Větší kalendář