Farní tábor - Vedoucí

Veronika
Veronika

Zdravím, jsem učitelkou francouzštiny a výtvarky na střední škole a na farní tábor jezdím od samotného počátku. Letos budu mít roli hlavního vedoucího. Trávení volného času s mladými lidmi je nejen velkou radostí, ale i darem, který mne neustále provází na životní pouti v podobě povzbuzení, inspirace a velkého požehnání. Každý účastník je unikátní střípek, který je součástí nádherné mozaiky našeho společenství, v jehož středu je sám Bůh. Moc se těším na nové zážitky, na bohatě strávený čas s druhými a mnoho zajímavých překvapení.

Michal
Michal

Je mi 19 let .Od září jsem nastoupil do zaměstnání. Moje záliby jsou hraní počítačových her, filmy a poslech hudby. Na tábor jedu jako vedoucí. Těším se na dobrý kolektiv, společnou zábavu, hry a pohyb v přírodě.

Dori
Dori

Ahoj, jsem studentka FSS MUNI. Na tábor jezdím už od začátku jako vedoucí. Nevěřím, že letos bude jubilejní pátý ročník. Farní tábor je pro mě jeden týden, na který pak vzpomínám celý rok. Těším se na společné chvíle strávené s dětmi a Bohem zahrnující vlajkovanou, hudbu, večerní reflexe a táborák.

Ondra
Ondra

Je mi 22 let a studuji (trochu i učím) informatiku na FI MUNI. Také pracuji jako vývojář webových aplikací. Letos pojedu na tábor poprvé v roli zdravotníka. I letos se na něj moc těším.

Léňa
Léňa

Ahoj, je mi 19 let a letos už po páté jedu jako vedoucí na farní tábor. Studuji čtvrtým rokem na Biskupském gymnáziu. Mezi mé koníčky patří sport, hudba, společenské hry a návštěvy divadel. Každý ročník tábora je pro mě výjimečnou událostí. I letos se těším na tábor plný nových zážitků, radosti a dobré nálady. Také na každého z vás, který se k nám připojí a společně prožijeme další nezapomenutelný týden!

Honza
Honza

Ahoj, na tento farní tábor sice jedu teprve podruhé ale zkušeností s dětmi a s tábory mám více než bych potřeboval. Mám rád děti, sportovní hry s dětmi ale taky i hry klidové. Na tábor se těším, protože poznám spoustu nových dětí a jen doufám, že oni mě tam budou mít rádi a společně si to naplno užijeme!

Štěpánka
Štěpánka

Letos sice pojedu na farní tábor popáté, ale poprvé se tu budu starat o jednoho malého, krásného a roztomilého človíčka. Nejčastěji nás uvidíte, jak se potulujeme kolem tábořiště a pozorujeme, co se děje kolem.

Jakub
Jakub

Letos sice pojedu na farní tábor popáté, ale poprvé ne v roli hlavního vedoucího, protože se tu budu částečně starat o jednoho malého, krásného a roztomilého človíčka. Nejčastěji jej uvidíte, jak se potuluje se Štěpuškou kolem tábořiště a pozoruje, co se děje kolem.

Adélka
Adélka

Ahoj, třetím rokem studuji obor ekonomika a podnikání v Brně. Je mi 18 let. Ráda sportuji a poslouchám hudbu. Nejraději trávím volný čas s kamarády nebo čtením knížek. Na tábor pojedu už po čtvrté, ale tentokrát již jako vedoucí. Moc se na všechny těším.

Kuba D
Kuba D

Ahoj, je mi 14 let a na tento tábor pojedu podruhé jako praktikant. Jsem v osmé třídě na základní škole v Kuřimi. Mezi moje koníčky patří skaut, hudba, hraní videoher. Moc se tě šim na strávený týden s kamarády na táboře.

Johča
Johča

Ahoj, je mi 16 a studuji na gymnáziu v Tišnově. Na tábor jedu celkově popáté, podruhé v roli praktikanta.

Šimon
Šimon

Čauky, jmenuji se Šimon je mi 16 let. Studuji integrovanou střední školu automobilní obor karosář a na tábor jezdím s radosti již 3. rokem. Těším se na společné zážitky, co spolu zažijeme.

Simča
Simča

Ahoj, je mi 16 let. Dvakrát do týdne navštěvuji kroužek baletu v ZUŠ Kuřim. Mám ráda míčové a pohybové hry, osmisměrky, sudoku. Ve volném čase chodím na procházky a poslouchám muziku.

Pepa
Pepa

Ahoj, baví mě hraní her. Moc rád jím a spím.

Bára
Bára

Ahoj, je mi patnáct let a navštěvuji již pátým rokem osmileté Gymnázium v Tišnově. Mezi mé koníčky patří převážně čtení a malování či kreslení. Na tábor jedu podruhé jako praktikant a opět se moc těším na všechny zážitky, které spolu prožijeme.