Aktuality

Farní tábor
15.8.2020 - 22.8.2020

Společenství mladých tento rok opět organizuje letní farní tábor od 15.8.2020 do 22.8.2020. V odkazu níže naleznete kontakt na vedoucí a další podrobnosti.

Varhanní koncert
13.9.2020 17:00

Přijměte pozvání na podvečer u varhan se starými mistry v neděli 13.9 v 17:00 v kostele sv. Markéty v Moravských Knínicích. Na programu zazní L. Vinci, M. WeckmannJ. K. Vaňhal, J. Seger, J. K. Kuchař aj.

Poutě na Vranov
Květen, červenec a srpen

Vranovská farnost by ráda v rámci 780. výročí poutního místa Vranov u Brna umožnila lidem vžít se do mentality poutníků, kteří po staletí putovávali s vděčností za dobro, kterého se jim dostávalo, a také s touhou svěřit se svými starostmi někomu, kdo osobně zakusil, že u Boha není nic nemožné. Proto z poutního místa odcházeli povzbuzeni a vnitřně obohaceni. Povzbuzení potřebujeme stále. Kéž tato aktivita přinese každému mnoho dobrého. Více se dozvíte z celého dopisu Pavla Kříže (v příloze) nebo v odkazu níže.

Setkávání ve farní klubovně - Farní kavárna
Neděle po druhé mši
Všechny vás zveme po druhé mši svaté na společné posezení a děti na hraní her. Během hlavních prázdnin se kavárna provozovat nebude. Vice se dozvíte od Milana Císaře.
Zkoušky chrámového sboru
Pondělí v 19 hod.
Po krátké přestávce začaly opět pravidelné zkoušky chrámového sboru. A to vždy v Po v 19 hod na faře anebo v kostele. Rádi mezi námi uvítáme nové zpěváky.
Opravy a zvelebování naší fary
Každou třetí neděli v měsíci bude sbírka na tento účel. Děkujeme všem dobrodincům za Vaše dary.

Archiv aktualit