Aktuality

Pouť na Vranov
Květen, červenec a srpen

Vranovská farnost by ráda v rámci 780. výročí poutního místa Vranov u Brna umožnila lidem vžít se do mentality poutníků, kteří po staletí putovávali s vděčností za dobro, kterého se jim dostávalo, a také s touhou svěřit se svými starostmi někomu, kdo osobně zakusil, že u Boha není nic nemožné. Proto z poutního místa odcházeli povzbuzeni a vnitřně obohaceni. Povzbuzení potřebujeme stále. Kéž tato aktivita přinese každému mnoho dobrého. Více se dozvíte z celého dopisu Pavla Kříže (v příloze) nebo v odkazu níže.

Více informací

Farní den
21.6.2020

Pokud bude rozvolňování vládních nařízení pokračovat, uskuteční se letošní farní den v neděli 21. června od 15 hodin v areálu za farou. Letos půjde spíš o přátelské setkání a posezení s následným opíkáním špekáčků. Více informací zjistíte z ohlášek. Kdyby chtěl někdo s něčím pomoci, kontaktujte Milana Císaře na tel. +420 777 869 902.

Farní tábor
15.8.2020 - 22.8.2020

Společenství mladých tento rok opět organizuje letní farní tábor od 15.8.2020 do 22.8.2020. V odkazu níže naleznete kontakt na vedoucí a další podrobnosti.

Více informací

Setkávání po druhé mši svaté ve farní klubovně - Farní kavárna
Neděle po druhé mši
Všechny vás zveme na setkávání po druhé mši svaté do farní klubovny na společné posezení a děti na hraní her. Vice se dozvíte od Milana Císaře.

Zkoušky chrámového sboru
Pondělí v 19 hod.
Po krátké přestávce začaly opět pravidelné zkoušky chrámového sboru. A to vždy v Po v 19 hod na faře anebo v kostele. Rádi mezi námi uvítáme nové zpěváky.

Opravy a zvelebování naší fary
Každou třetí neděli v měsíci bude sbírka na tento účel. Děkujeme všem dobrodincům za Vaše dary.

Archiv aktualit